Cпасибо!
Мы скоро с вами свяжемся!
Укр
Рус
Укр
Рус
Укр
Останні новини
Осмос буде знищено!
📢 ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ до власників скловолоконних басейнів! Не відкладайте ремонт осмосу!
Для того що б внести повну ясність у це питання, пропонуємо разом розібратися в настільки часто використовується поняття - ОСМОС.
"Осмос" – таке собі, усталене в середовищі басейників, відокремлене поняття. Чому відокремлене? Тому що навряд чи у кого-небудь ще це слово викликає асоціації з пухирями та прищами на поверхні скловолоконного басейну. Проте, поняття «осмос» глибоко відображає суть фізико-хімічних процесів, що відбуваються всередині конструктиву та призводять до появи пухирців. Отже, з чого все починається? З того, що молекули води не суть яким саме чином, але потрапляють на конструктив. Гідрофільна складова поліефірних смол, що використовуються в якості сполучного матеріалу при створенні конструктиву басейну, реагує з цією водою, являючи продуктом реакції ряд карбонових кислот (у т.ч. мурашиної та оцтової).
Тепер наша увага поділяється на два процеси. Перший – це агресивна дія на конструктив безпосередньо самих кислот. Поступово руйнується хімічна структура конструктивної смоли, що призводить до втрати її фізико-механічних якостей. Другий процес-власне, осмос. По суті ми маємо два розчину, розділених проникною для води (але не для згаданих кислот) мембраною - гелькоутом. Один розчин – це вода басейну, а інший – водний розчин кислот всередині композиту. Тут і виникає концентраційний градієнт, який змушує молекули води рухатися від менш насиченого розчину до більш, в прагненні вирівняти концентрації кислоти по обидва боки гелькоуту. Іншими словами, кислота силою осмотичного тиску «натягує» воду, утворюючи горезвісні пухирі та прищі. На тлі згаданої раніше втрати механічної міцності конструктиву під дією кислот, тиск всередині пухирів продовжує руйнувати конструктив, з часом призводячи як до експоненціального зростання кількості і розміру пухирів, так і до міжшарової деламінаціі всередині конструктиву, що продемонстровано в нашому відео.
POLYMERFLAME – руйнуємо стереотипи захисних покриттів!
Основними компонентами технології POLYMERFLAME є:
- термопластичний порошковий матеріал Aquamix - двокомпонентний матеріал на основі модифікованої епоксидної смоли Aqua primer
POLYMERFLAME Aquamix спеціально розроблений для створення декоративно-захисних покриттів плавальних басейнів, ставків та інших водойм.Aquamix – це дрібнодисперсний порошок, який отримують розплавленням плівкотвірних компонентів, пігментів і спеціальних добавок, змішуванням і екструзією розплаву в тонку пластину, з подальшим її дробленням, помелом та фракціонуванням. Властивість термопластичності дозволяє формувати покриття без хімічних реакцій, лише за рахунок сплавлення частинок при нагріванні (процес є оборотним).POLYMERFLAME Aqua primer – це двокомпонентний матеріал на основі модифікованої епоксидної смоли, призначений для ґрунтування поверхень з подальшим газополуменевим нанесенням термопластичного порошку Aquamix.
Суть процесу в наступному: струмінь стисненого та підготовленого повітря зі суспендованими в ній частками термопластичного полімерного порошку Aquamix пропускають через факел полум'я (повітряно-пропанова суміш). Таким чином, в утвореній керованій низькотемпературній плазмі частинки термопластичного порошку нагріваються, переходять у в'язкотекучий стан, б'ючись об попередньо підготовлену (за допомогою Aqua primer) поверхню, прилипають до неї, утворюючи суцільне і безшовне когезійне покриття.
Це інноваційні покриття з неперевершеними експлуатаційними характеристиками.
Всі покриття створюються за допомогою мобільної установки газополуменевого напилення "МГПУ 5 Aqua", що була розроблена та серійно випускається українським науково-виробничим підприємством ТОВ "Белмар".
Дана модель спеціально розроблена для нанесення декоративно-захисних покриттів плавальних басейнів, ставків, фонтанів та інших водойм.